CZ

EN

Ivana Sobolíková

Senior Associate

Role ve fondu

Ivana se podílí na vyhodnocování a exekuci investičních příležitostí, due diligence a valuacích nemovitostí

Post akviziční role

Speciální projekty a projektový management pro portfoliové společnosti. Marketing, komunikace a nemovitosti

Sektorové zaměření

Technologie šetrné k životnímu prostředí, cirkulární ekonomika, nemovitosti

Praxe

Ivana je zkušená restrukturalizační manažerka a poradkyně spolupracující s vlastníky firem. Více jak devět let pracovala pro PwC, kde se podílela na řadě významných restrukturalizačních případů v Evropě, (např. OKD, Pilsen Steel, Unior, Trimo, SES Tlmače). Následně pracovala jako finanční manažer ve středně velké rodinné firmě s mezinárodním přesahem a také jako poradce pro řadu vlastníků menších až středně velkých firem včetně zakladatelů nových podniků.

Mezi její zájmy patří také design, architektura a témata životního prostředí. Mimo jiné je členem Advisory Boardu společnosti MIWA – cirkulárního obalového řešení pro potraviny, které minimalizuje vznik odpadů. Jako externí expert Evropské komise také hodnotí inovativní projekty SME firem v rámci programu Horizon 2020.

Vzdělání

Ivana má dva tituly z Univerzity Karlovy v Praze (Mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd a Geografie na Přírodovědecké fakultě). Je také držitelem Certificat d’Études Politiques získaným na Sciences Po Rennes ve Francii. Dále vystudovala manažerské účetnictví v rámci kvalifikace CIMA. Mluví plynně česky, anglicky a francouzsky a dorozumí se rovněž španělsky a italsky.